Tel: 0216 521 10 40

CN51 El terminali

CN51 El terminali

Genel Bakış Honeywell CN51 cihazı, seçtiğiniz Windows® veya Android ™ işletim sistemleriyle size eşsiz bir çok yönlülük sunar. Buna güç dolu 1,5 GHz çift çekirdekli, çok motorlu bir işlemci, 1 GB RAM ve 16 GB Flash ekleyin ve geleceğe yönelik en yüksek derecede koruma kapasitesine sahip olursunuz. 5 megapiksel renkli bir kamera cihazın yeteneklerine katkıda bulunur. O / S Çok Yönlülük Esnek uygulama desteği ve geçişi için Microsoft® Windows Embedded Handheld 6.5 ve Android 6.0 işletim sistemlerini destekler.
Büyük ekran Büyük 10.16 cm (4 inç) parlak WVGA çoklu dokunmatik ekran, daha fazla grafik kullanıcı arayüzü, ekran merkezli uygulamalar için yer sağlar. Engebeli Çalışma sıcaklığı aralığında betona birden fazla 1,5 m (5 ft) düşmeye dayanır ve yağmura ve toza karşı IP64 sızdırmazlık derecesine sahiptir. Verimli Tarama Yeteneği Sınıfının en iyisi hareket toleransına sahiptir ve çok yönlü 1D ve 2D barkod taramasını destekler. Sese Hazır UMTS ve Esnek Ağ UMTS / CDMA, PTT ve 802.11 a / b / g / n, Bluetooth® ve GPS özellikli GPS destekli WAN radyo seçeneklerine sahiptir. Ürün Detayları Üstün bir kullanıcı deneyimi için tasarlanmıştır. CN51 mobil bilgisayarın büyük, çoklu dokunmatik, açık okunabilir ekranı, uygulamaların görüntülenmesi için yeterli alan sağlar.Daha az kaydırma Daha fazla verimlilik. Ve imzaları yakalamak için daha fazla alan.CN51 bilgisayarının içinde, son teknoloji ürünü akıllı pil teknolojisi, tam bir vardiya için yeterli güç sağlar. Ayrıca yedek pillerin maliyetini düşürür. Ek özellikler ve avantajlar şunları içerir: Yüksek performanslı görüntüleyici, düşük ışıkta bile hızlı, doğru barkod taraması sağlar. Eşsiz hareket toleransı, tarama yoğun uygulamalar sırasında masraflı gecikmeleri ve kullanıcı sıkıntılarını ortadan kaldırır. 5 megapiksel renkli kamera ve son teknoloji görüntü işleme teknolojilerimiz, barkodları okuma dışında gelişmiş yetenekler sunar. Mobil Belge Görüntüleme (MDI) ve Uzaktan Para Yatırma Yakalama (RDC), tam boyutlu kağıt belgeleri dönüştürmek veya ödemeleri elektronik dosyalara kontrol etmek için hızlı ve güvenilir bir yol sağlar. Dosyaları doğrudan yakalama noktasından arka ofis iş akışına aktarın. CloneNGo cihaz temini, hızlı bir şekilde kalkıp çalışmaya başlamak için ana konfigürasyonun sınırsız sayıda cihaz arasında çoğaltılmasını kolaylaştırır. Honeywell SmartSystems ™ Vakfı sorunları önlemek için anahtar alt sistemleri izler öncekişilermişiz darbe operasyonları.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ?

Çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya mesai saatleri dışında iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 0216 521 10 40