Tel: 0216 521 10 40

Kimyasal Madde Etiketi

Kimyasal Madde Etiketi

Genel Bakış Kimyasal ürünlerde kullanılan etiket türünün genel adı Kimya etiketleridir. Hammadde olarak kağıt ve plastik kullanılmaktadır. Yasal düzenlemeye göre kimyasal etiketlerrenkli ve uyarı resimli olmak zorundadır. Kimyasal etiketlerin üretilirken dayanıklı maddelerden üretilmesi gerekmektedir.
Genel Bakış Kimyasal ürünlerde kullanılan etiket türünün genel adı Kimya etiketleridir. Hammadde olarak kağıt ve plastik kullanılmaktadır. Yasal düzenlemeye göre kimyasal etiketlerrenkli ve uyarı resimli olmak zorundadır. Kimyasal etiketlerin üretilirken dayanıklı maddelerden üretilmesi gerekmektedir. Etiketin kimyasal maddelerden zarar görmemesi gerekmektedir. Etiketlerin, ürünün cinsine göre çok yüksek sıcaklara veya dondurucu soğuklara karşı dayanıklı olması gerekmektedir. ERC Barkod & Etiket en küçük şişelerden büyük kimyasal madde taşınan varil ve bidonlara kadar tüm etiket ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ?

Çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya mesai saatleri dışında iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 0216 521 10 40