Tel: 0216 521 10 40

ThinkCentre M810z All-in-One

ThinkCentre M810z All-in-One

Bu Hepsi Bir Arada Bilgisayar ile İşletmenizi Güçlendirin. Güçlü, güvenilir, kullanımı kolay. Işık hızında teknolojiye sahip ThinkCentre M810z, resimleri, videoları ve büyük dosyaları kolayca işler. Kullanıcı dikkate alınarak oluşturulan bu 21,5 inç Hepsi Bir Arada bilgisayar, her gün üstün deneyim sunar. Yansıma önleyici teknolojisi sayesinde kristal netliğinde içerik görüntüleyin. Çalışma stilinize uygun çok yönlü standlarla ekranınızı kendi istediğiniz şekilde görüntüler. Önemli veriler için koruma güvencesi elde edebilirsiniz. Hızlı ve araçsız onarımlarla zaman ve para tasarrufu yapabilirsiniz. Tek bir çözümde güvenilir ve çok yönlü performans için bu kurumsal kullanıma hazır ThinkCentre Hepsi Bir Arada bilgisayarı seçin. Yoğun Görevlerde kolaylık Elektronik tabloları, birden çok sunumu ve fotoğraf düzenlemeyi kolayca işleyin. 7. Nesil Intel® Core™ i7 işlemciler ve en son DDR4 bilgisayar belleği ile bu ThinkCentre Hepsi Bir Arada bilgisayar, güçlü bir performans sergiler. Ayrıca, Intel® Optane™ kullanımına hazırdır; kapasiteden ödün verilmeden HDD ve SDD depolama çözümlerine yönelik yüksek performans ve olağanüstü hızlı yanıt verilebilirlik için Intel® Optane™ Teknolojisine (Haziran 2017’de kullanılabilir) kolayca yükseltin. Dosyaları ışık hızında yükleyip aktarın; çok miktarda bellek kapasitesi veya hızlı depolama gerektiren zaman açısından kritik öneme sahip uygulamalar için esastır.
İş ve Oyun için Olağanüstü Ekran Görünümü 178°’ye kadar yatay ve 178°’ye kadar dikey olarak geniş görüntüleme açısına sahip ekran ile merkezden kenarlara doğru net şekilde görüntüleyin. 1080p çözünürlükte daha fazla ayrıntıyı görüntüleyin. Yorgun Gözlere Son ThinkCentre Hepsi Bir Arada ekranlarının yüzeyi, ışığı dağıtmak ve yansımayı önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu da ThinkCentre Hepsi Bir Arada bilgisayarlarını, yansımaya neden olan ofis ışığında veya iyi aydınlatılmış alanlarda filtresiz uzun süreli kullanım için ideal hale getirir. Tamamen Güvenli Kamera Yerleşik kameranın gizlilik özelliğini bir düğme hareketiyle kilitleyin; böylece hem içiniz rahat etsin hem de güvenliği sağlayın. Gizli Veriler Gizli Kalır Akıllı USB Koruması bir yandan USB bağlantı noktalarından verilerin aktarılmasını önlerken, diğer yandan da fare ve klavye gibi çevre cihazlarına bağlanmanıza olanak sağlar. Üstün Güvenilirlik ThinkCentre Hepsi Bir Arada bilgisayarlara, 200’den fazla farklı tipte güvenilirlik testine ek olarak çok çeşitli MIL-SPEC testi de uygulanır. Nemli tropik iklimlerden engebeli taşıma koşullarına kadar çeşitli ortamların simülasyonunu gerçekleştirdik; bu nedenle ürününüzü hemen hemen her ortamda kullanabilirsiniz! Siz Ürüne Değil, Ürün Size Uyum Sağlar Çok yönlü standlar, müşterilere hizmet vermek için ister masada oturuyor, isterse ayakta duruyor olun her zaman en iyi görüş açısına sahip olmanız için çeşitli çalışma stillerine uyum sağlayabilen eğme, yükseltme ve döndürme işleviyle size her açıdan ekranınızı kullanma özgürlüğü sunar.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ?

Çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya mesai saatleri dışında iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 0216 521 10 40