Tel: 0216 521 10 40

AN720 RFID ANTENİ

AN720 RFID ANTENİ

ZEBRA’NIN EN ÇOK YÖNLÜ RFID ANTENİ Bu RFID okuyucu, kapılarda, raflarda, uç kapak ekranlarında, konveyörlerde veya POS’ta kullanım için uygundur. Çok yönlü anten, daha geniş kapsama alanı için 100 derecelik geniş ışın genişliğine sahip neredeyse tüm RFID uygulamalarının gereksinimlerini karşılar.
MÜŞTERİ YÜZ ORTAMLARI İÇİN KOMPAKT İÇ / DIŞ ANTENLER AN720 RFID anteni, hem iç hem de dış ortamlar için gereken tüm özellikleri sunar. Sağlam AN720 darbeye ve titreşime karşı dayanıklıdır ve yağmura, kar ve aşırı sıcaklıklara maruz kalmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır; Rıhtım kapıları veya dış mekan alışveriş alanları için idealdir. KOMPAKT BİR DURUMDA İŞLETME SINIFI GÜÇ Bu verimli antenler, EPC uyumlu RFID etiket verilerinin yüksek verimli, yüksek kapasiteli iletişimini sağlamaya yardımcı olur. Sağlam AN720, yağmur, kar ve aşırı sıcaklıklara maruz kalmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır – rıhtım kapıları veya dış mekan alışveriş alanları için idealdir. ZEBRA’NIN EKSİKSİZ RFID ÇÖZÜMÜNDEKİ ANAHTAR OYUNCU Zebra’nın FX7500 RFID Okuyucusu için mükemmel bir tamamlayıcı olan AN700 Serisi antenleri, son derece kompakt olup, en fazla kısıtlı alanlarda en gizli kurulum için gereken estetiği sunar – örneğin, satış noktası (POS) sayacı altında. PLANLAMA VE YÖNETİM HİZMETLERİMİZLE EŞLEŞTİRİN RFID anteninizi ortamınıza sorunsuz ve başarılı bir şekilde entegre etmenize yardımcı olmak için Zebra, ilk planlama ve değerlendirmeden devam eden eğitim ve desteğe kadar tüm çözüm ömrünü kapsayan eksiksiz bir hizmet paketi sunar.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ?

Çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya mesai saatleri dışında iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 0216 521 10 40