Tel: 0216 521 10 40

AN440 RFID ANTENİ

AN440 RFID ANTENİ

İKİ ELEMANLI MİMARİ Tek bir pakette iki ayrı monostatik anten olarak kullanılabilir ve Zebra sabit RFID okuyucularıyla kullanımı hızlı ve kolay olup, her türlü RFID uygulamasına yönelik standart teknik şartlara uygundur.
HER ORTAMDA GENİŞ BİR KAPSAMA ALANI AN440 yüksek performanslı RFID alan anteniyle güvenilir RFID etiketi okuma için ihtiyaç duyduğunuz kapasiteye ve menzile sahip olun. Şık görünümlü, güçlü bir genel amaçlı alan anteni olan AN440, kapalı ve açık tüm ortamlarda olağanüstü bir performans sunmak üzere tasarlanmıştır. AN440 RFID Anteni geniş bir okuma alanı ve yüksek hızlı RF sinyal dönüştürme özelliği sunar; böylece geniş ve zorlu ortamlarda dahi hızlı ve hatasız veri yakalama elde edersiniz. MONTE EDİLMESİ KOLAY AN440’ın sağlam beyaz muhafazası, müşteriye dönük ve endüstriyel ortamlar için idealdir. Depo raflarında, depo girişlerinde ve yük boşaltma platformlarında üstün okuma bölgeleri elde edebilirsiniz. Kutuların ve paletlerin tesisinize girip çıktığı her yerde. DAHA UZUN OKUMA MENZİLLERİ Dikdörtgen AN440 anten, EPC uyumlu pasif etiket verilerinin RFID okuyucularınıza daha hızlı ve daha hatasız olarak iletilmesi için tasarlanmıştır. İş akışınız akışına devam eder, envanter sayımınız hatasız olur ve verimlilikte yeni yüksek düzeyler yakalayabilirsiniz. ÖMÜR BOYU DESTEK RFID Gelişmiş Hizmetlerimiz işiniz, süreçleriniz ve ortamınıza uygun çözümü geliştirmek için ihtiyacınız olan desteği sunarken, pilot veya tam ölçekli uygulamanızın en üst düzey performans sunmak için tasarlandığından emin olur.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ?

Çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya mesai saatleri dışında iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 0216 521 10 40