Tel: 0216 521 10 40

SYMBOL CS1504 BARKOD TARAYICI

SYMBOL CS1504 BARKOD TARAYICI

ZEBRA CS1504 İLE HER ZAMAN, HER YERDE ALIŞVERİŞ YAPIN CS1504 barkod tarayıcı, el çantasına sığabilen ya da anahtarlığa takılabilen kompakt bir “her yerde yanında” tasarımına sahiptir. Bu alışveriş dostu, reklamlar, kataloglar veya ürünlerdeki barkodları tarayıp satın alımlarda bulunabilir. Ayrıca alışveriş listeleri de online görüntülenebilir. BELLEKLİ TÜKETİCİ TİPİ TARAYICI Doğrult, tıkla ve tara. Cihaz 150’ye kadar kod yakalar ve saklar ve bir web kioskundan alışveriş yapmak ya da ürün veya bilgi istekleri göndermek için kullanılabilir. Bu özellikler, cihazı hediye kayıt başvuruları ve tercih edilen müşteri teşvikleri için ideal kılar.
HER ZAMAN, HER YERDE ALIŞVERİŞ YAPIN Zebra’dan tüketici sınıfı barkod tarama teknolojisinde bir diğer çığır açıcı yenilik olan CS1504 Bellekli Tüketici Tipi Tarayıcı, müşterilerin perakende ürünlerindeki barkodları yakalayarak alışveriş listesi oluşturmalarına, bir ürün satın almalarına veya yalnızca ilgili ürün hakkında daha fazla içerik için Web’e bağlanmalarına olanak verir. HIZLI SİPARİŞ GİRİŞİ Barkodları entegre etmek, hızlı ve verimli sipariş girişi oluşturmak ve çağrı merkezi ihtiyacını azaltmak suretiyle, basılı sayfayı siz ve müşterileriniz arasında iki yönlü bir iletişim kanalına dönüştürün. CS1504, bir İnternet/İntranet mağaza kioskuyla kullanıldığında, mağaza içi mobil alışveriş aracı yerine geçer. DOĞRULT, TIKLA VE TARA CS1504 ile, müşterilerin doğrultup tıklaması yeterlidir. Her tür barkodlu ürün hızlı ve kolay bir şekilde taranır ve yakalanır. 150’ye kadar kod dahili bellekte saklanarak, herhangi bir zamanda kullanıcı tarafından kaldırılabilir. Yakalanan barkodlar, kablo bağlantısı üzerinden kolaylıkla bir ana bilgisayar uygulamasına yüklenebilir.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ?

Çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya mesai saatleri dışında iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 0216 521 10 40