Tel: 0216 521 10 40

Solaris 7980g Yükseltilebilir Eller Serbest Tarayıcı

Solaris 7980g Yükseltilebilir Eller Serbest Tarayıcı

Genel Bakış Kompakt, modern tasarımı ve güçlü görüntüleme yetenekleriyle Solaris 7980g, rahatlık, ilaç, uzmanlık, likör ve marketler gibi yüksek hacimli perakende satın alma ortamlarında kullanılan mevcut muhafazalara kolayca uyum sağlar. 7980g cihazını çok yönlü 1D tarayıcı olarak satın alabilirsiniz. Ardından, hazır olduğunuzda hesaplı bir şekilde tam bir 2B alan görüntüleyiciye yükseltin. Güçlü Görüntüleme Yetenekleri 1B ve 2D barkodlarda olağanüstü tarama performansı, ayrıca akıllı telefon ekranlarını, dijital cüzdanları ve basılı kimlik kartlarını okuyabilme özelliği.
Yumuşak, Beyaz LED Aydınlatma Performanstan ödün vermeden parlamayı yok eder. Kurulumu basit Çoğu satış noktası sistemiyle uyumludur. Entegre EAS, USB üzerinden güç ve tarayıcı bağlantısı için yardımcı bir USB portu bulunur. Kullanımı kolay Kapasitif bir dokunmatik düğmeye ve kullanıcıya dönük sezgisel LED göstergelere sahiptir. Ayrıca, taşınabilir bir tarayıcıyı çok işlevli bir USB yardımcı bağlantı noktası üzerinden bağlayabilirsiniz. Ana Bilgisayardan Güç Çekiyor Gücü doğrudan USB üzerinden çekerek, ek bir güç kaynağı ve kablolama ihtiyacını ortadan kaldırır. Ürün Detayları Yüksek hacimli bir perakende satış işletmeciliği yapıyorsanız ve satın alma işlemlerini artıran, müşteri deneyimini geliştiren ve mobil pazarlama programlarınızı daha iyi uygulamanıza olanak tanıyan bir barkod tarama çözümüne ihtiyacınız varsa, Solaris 7980g Alan-Görüntüleme Dikey Yuva Tarayıcı görev. Kompakt, modern tasarımı ve güçlü görüntüleme yetenekleriyle 7980g tarayıcı, rahatlık, ilaç, uzmanlık, likör ve marketler de dahil olmak üzere perakende ödeme ortamlarında kullanılan mevcut muhafazalara kolayca uyum sağlar. Solaris 7980g, Honeywell’in Adaptus ™ 6.0 alan görüntüleme teknolojisine sahiptir. 1B ve 2B barkodlarda olağanüstü tarama performansı elde edersiniz ve hatta akıllı telefon ekranlarını, dijital cüzdanları ve basılı kimlik kartlarını okuyabilirsiniz. Çok yönlü tarama özelliği – geniş bir alan derinliği ve gelişmiş kod çözme yazılımı ile birlikte – kasiyerlerinizi, ilk geçiş sırasındaki neredeyse tüm barkodları, oryantasyon veya barkod baskı kalitesi için asgari endişe ile taramaya hazırlar. Gelecekte 2B kod okuma gereksinimi duyuyor musunuz, ancak bugün bu özelliğe gerek yok mu? 7980g tarayıcıyı çok yönlü bir 1D tarayıcı olarak satın alabilirsiniz. Ardından, hazır olduğunuzda hesaplı bir şekilde tam bir 2B alan görüntüleyiciye yükseltin. Veri yakalama işleminizin değişmesi gerektiğinde, artık yeni tarayıcı satın almak gerekli değildir. Solaris 7980g tarayıcı, işletmenizle birlikte büyür.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ?

Çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya mesai saatleri dışında iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 0216 521 10 40