Tel: 0216 521 10 40

Orbit 7120 & OrbitCG 7180 Hands-Free Tarayıcılar

Orbit 7120 & OrbitCG 7180 Hands-Free Tarayıcılar

Genel Bakış Orbit ™, bir sebepten dolayı her zaman en çok satan, ahizesiz ve çok yönlü tarayıcıdır. Aslında, birkaç sebep var. Buradan başlayalım: Orbit 7120 ve 7180 tarayıcılar, tezgah alanının en iyi olduğu perakende perakende satış uygulamalarına tam uygun, ödüllü bir tasarımla yenilikçi, zarif ve uygun fiyatlı. Ayarlanabilir Tarama Kafası Hedeflenen tarama veya daha büyük ürünler için tarayıcıyı 30 dereceye kadar eğin.
Agresif Tarama Performansı 20 tarama çizgisine çok yönlü deseniyle Orbit tarayıcılar, hızlı sunum performansı sağlar – el sunum uygulamalarında iyi bir verimlilik artışı. Tatlı Nokta Taraması Tasarlanmış “tatlı nokta”, tarama performansını ve ilk geçiş okuma oranlarını optimize eder. Otomatik Tarama İşlemi Basitçe Orbit’e bir barkod verin ve ünite tek bir seferde tarar. Dahili RF EAS Anteni (Yalnızca Orbit 7180 ve OrbitCG 7180) RF EAS etiketlerini ve kod çözme barkodlarını eşzamanlı olarak devre dışı bırakarak verimliliği artırır. Doğruluk Tek hat modunu etkinleştirerek tek bir tıkla okuma doğruluğunu iyileştirin (yalnızca OrbitCG 7180). Ürün Detayları Estetik olarak önyükleme yapmak isteyen ekonomik, ancak agresif, çok yönlü tarama çözümüne ihtiyaç duyan bir perakendeciyseniz, Honeywell Orbit serisini yenmek zordur. Orbit serisi tarayıcılar, patentli 20 satırlık tarama deseni, bulması kolay bir tatlı nokta ve saniyede 1.120 tarama tarama hızı ile müşterilerinizin memnuniyetini ve çalışanların verimliliğini en üst düzeye çıkarır. Orbit serisi, kompakt, hafif ve sağlam bir ödüllü tasarıma sahiptir. Şekli büyük, hacimli öğelerin elde taranmasını sağlar. Daha fazla esneklik için, tarama kafası, çeşitli boyutlarda ve şekillerde nesnelerin barındırılması için 30 derecelik bir aralık içinde eğilebilir. Uygulamalarınız menü taraması gerektiriyorsa, OrbitCG 7180 tarayıcıyı seçin. Patentli CodeGate ™ teknolojisinin gücünü Orbit 7120’de bulunan birçok olağanüstü özellik ile birleştirir. CodeGate teknolojisi, istenen barkodu hedeflemeyi ve tek bir düğmeye basarak tam veri iletimini kolaylaştırır. Tarayıcının yazılımını Honeywell’in ücretsiz patentli MetroSet ™ 2 konfigürasyon yazılımı ile güncelleme kabiliyeti, POS sisteminde veya yazılımında değişiklik olması durumunda uzun vadeli altyapı taahhütlerini güvence altına alır.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ?

Çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya mesai saatleri dışında iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 0216 521 10 40