Tel: 0216 521 10 40

LS3408-A VE E SAĞLAM BARKOD TARAYICI

LS3408-A VE E SAĞLAM BARKOD TARAYICI

GENİŞLETİLMİŞ ARALIĞI RUGGED TARAYICI Symbol LS3408-A ve E Sağlam Tarayıcı, uzun vardiyalarda taramayı konforlu hale getiren ergonomik bir tasarıma sahip depo ve üretim tesisleri için idealdir. Farklı ana bilgisayarlar ile uyumluluğu sağlamak için çoklu dahili arayüzler.
LS3408-A ve E el tipi kablolu tarayıcı, en zorlu koşullarda 1D barkodları yakalar – etiketler farklı mesafelerde olsalar bile. Mevcut en geniş çalışma yelpazesine sahip olan, etiketleri en fazla 45 fit ve en fazla 0,25 inç olarak okur. MAKSİMUM ENDÜSTRİYEL HAREKETLİLİK İÇİN PERFORMANSI AZALTMA Bahçe, depo, dağıtım merkezi, üretim tesisi veya perakende mağazasında, LS3408-A ve E el tipi tarayıcı, daha verimli bir mobil ortam oluşturmak için sınıfının en iyisi performans, mükemmel güvenilirlik ve kullanıcı dostu ergonomi sunar. Birden fazla dahili arayüz, esnek tak ve çalıştır ana bilgisayar bağlantısı sağlar. ENDÜSTRİYEL UYGULAMALAR İÇİN GELİŞMİŞ VERİ YAKASI LS3408-A ve E, çok çeşitli endüstriyel uygulamaları mümkün kılmak için esneklik sağlayan olağanüstü bir okuma aralığı sunar. Endüstri lideri darbe testleri, kaçınılmaz kazara düşmelere rağmen güvenilir performans sağlar. Ve bu cihaz çizilmeye karşı dayanıklı ve gömme bir çıkış penceresi ile toza ve suya karşı dayanıklıdır. BİLGİ ALMAK İÇİN AKILLI YOL Genişletilmiş LS3408-A ve E serisi endüstriyel uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. LS3408-A ve E’yi seçtiğinizde, gelişmiş kanıtlanmış veri toplama yetenekleri ve dünya çapında milyonlarca tarayıcı kurulumuna sahip bir şirket olan Zebra’dan satın alma güvencesi elde edersiniz.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ?

Çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya mesai saatleri dışında iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 0216 521 10 40