Tel: 0216 521 10 40

FlexDock Modüler Yerleştirme Sistemi

FlexDock Modüler Yerleştirme Sistemi

Genel Bakış Yüksek performanslı, çok yönlü tarama ve endüstri lideri pil ömrüyle sağlam CK3X Mobil Bilgisayar iş akışlarını kolaylaştırır ve işgücünüzün performansını artırır. İsteğe bağlı RFID okuyucu mevcuttur. Yüksek Performanslı Tarama Entegre yüksek hareket toleransı 2D alan görüntüleyici, hızlı ve doğru olan yüksek performanslı, çok yönlü 1D ve 2D barkod taramayı destekler.
Engebeli Tüm çalışma sıcaklıklarında betona birden fazla 1,2 m (4 ft) damla dayanır; IP54 yağmura, neme ve toza karşı sızdırmazlık derecesi; sağlam, lazer desenli tuş takımı. Kablosuz teknoloji Uyarlanabilir iletişim için endüstri standardı 802.11 a / b / g / n ve Bluetooth kablosuz teknolojisi radyosunu destekler. Uzun pil ömrü Endüstri lideri pil performansı, tam bir değişim ve ötesinde sürecek – pilleri değiştirmek veya şarj etmek için daha fazla kesinti yok. Sese Hazır Sese yönelik iş akışlarını geleneksel barkod veri toplama ile birleştirmek için Vocollect sesi desteklemek üzere tasarlanmıştır. İsteğe bağlı RFID Okuyucu Değişen veri toplama gereksinimlerinize uyarlamak için isteğe bağlı alana monte edilebilir RFID okuyucu İlave Olmayan Versiyon Mevcut CK3X mobil bilgisayarın kullanımını, teşviksiz onaylı (Div. 2) versiyonuyla tehlikeli yerlere doğru genişletin. Ürün Detayları Günümüzde iş dünyasının hızı ve rekabetçiliği ile müşteriler, zamanında ve hasarsız, her zaman doğru siparişlerin alınmasını beklemektedir. CK3 modelinin popüler ergonomik tasarımını genişleten CK3X Mobil Bilgisayar, en iyisini alır ve daha da iyi hale getirir. Dağıtımı kolay olan mobil bir çözümle çalışanlarınıza doğruluk ve üretkenlik kazandırır – ve size yatırımınızdan hızlı bir getiri sağlar. Daha da iyisi, CK3X mobil bilgisayar, aynı sınıftaki geleneksel sağlam cihazların büyüklüğü ve büyüklüğü olmadan gelir. Seçtiğiniz tümleşik alan görüntüleme cihazlarını kullanın: standart aralık taraması veya yakın / uzak menzil taraması. 1D ve 2D barkodlarda, düşük kaliteli veya hasarlı kodlarda bile, eşsiz tarama performansı. Çok yönlü tarama ve çok yüksek hareket toleransı desteği, çalışanların doğru bir tarama yapmasını ve hızlıca bir sonraki göreve geçmesini kolaylaştırır. Uyarlanabilir bir tasarıma sahip olan CK3X bilgisayarı, 802.11 a / b / g / n ve Bluetooth® kablosuz teknoloji radyosu ve isteğe bağlı bir RFID okuyucu aksesuarı ile desteklenir.Ayrıca Honeywell Vocollect ™ sesi ekleyerek, sese yönelik iş akışlarının kanıtlanmış sonuçlarını, hepsi aynı cihazda geleneksel barkod veri toplama ile birleştirebilirsiniz. CK3X mobil bilgisayarlar ve Honeywell iş akışı çözümleri ile mobil iş gücünüzün neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ?

Çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya mesai saatleri dışında iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 0216 521 10 40