Tel: 0216 521 10 40

DS457-SR / DS457-DL

DS457-SR / DS457-DL

ZARİF VE ESNEK Zebra DS457 ile, perakende Satış Noktası ve havalimanı biniş kapısından imalat üretim bandına kadar, yüksek hacimli eller serbest tarama özelliğini mümkün kılın.
YENİ NESİL SABİT MONTELİ GÖRÜNTÜLEYİCİ Yoğun bir havalimanında bütün biletleri satılmış bir uçuş ve uçağın gecikmemesi için yolcuların hızlıca uçağa binmeleri gerekiyor. Popüler bir butikte kasa kuyrukları uzuyor ve müşteriler hiç memnun değil. Bir mühendis alan bakımından kısıtlı ürün tasarımı bölümüne doğrudan parça markalamayı eklemek için uğraşıyor. 1 boyutlu, 2 boyutlu ve doğrudan parça markaları (DPM) da dahil, hemen her barkod için hızlı, yüksek hacimli eller serbest tarama özelliği sunan Zebra DS457 Sabit Monteli Tarayıcı Serisi yardım edebilir. Ne tür barkod gelirse gelsin ya da ister kağıda basılmış, bir ürüne oyulmuş ya da cep telefonu ekranında görüntüleniyor olsun, DS457 Serisi en dar alanlara dahi sığan olağanüstü küçük bir hacimde hızlı ve hatasız tarama sağlar. ELLER SERBEST TARAMA RAHATLIĞI VE OLAĞANÜSTÜ HIZ Personeliniz, kapsamlı veri yakalama özelliğiyle, 1 boyutlu, 2 boyutlu ve doğrudan parça markaları da dahil hemen her barkodu tarayabilir. Ne tür barkod gelirse gelsin, çığır açıcı dijital görüntüleme teknolojisi olağanüstü tarama hızı sunar. Personel sunum modu veya tetiklemeli mod arasında seçim yapabilir. EN KÜÇÜK ALANLARA DAHİ SIĞAR Olağanüstü küçük DS457, sıfır veya minimum bir taban alanının gerektiği durumlar için idealdir. Bu cihaz hemen her yere monte edilebilir — kasaya veya perakende kasa alanında gerçekten sıfır alan kaplaması için banko altına ya da küçük bir imalat hücresi veya havalimanı kapısına yerleştirilebilir. ESNEK VE KOLAY ENTEGRASYON DS457 bağımsız bir tarayıcı olarak kullanılabileceği gibi, alan bakımından en kısıtlı ürünlere entegre edilerek dünya kalitesinde tarama performansını mobil bilgisayarlara, el tipi tarayıcılara, self-servis kiosklara, tıbbi ve diyagnostik araçlara, piyango terminallerine ve daha fazlasına taşır.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ?

Çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya mesai saatleri dışında iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 0216 521 10 40