Tel: 0216 521 10 40

DS4308-XD 1/2 BOYUTLU ÇOK YÜKSEK YOĞUNLUKLU GÖRÜNTÜLEYİCİ BARKOD OKUYUCU

DS4308-XD 1/2 BOYUTLU ÇOK YÜKSEK YOĞUNLUKLU GÖRÜNTÜLEYİCİ BARKOD OKUYUCU

ÜRETİM HATTINIZI DÜZENE KOYUN VE HATALARA KARŞI KORUYUN Otomotiv ile uzay ve havacılıktan tıbbi cihazlar ve elektronik üretimine, ürün kalitesi ve izlenebilirliği için her parçanın kullanıldığı sırada izlenebilmesi şarttır. Üretim hattınızdan geçen tüm barkodları yakalayabilen barkod okuyucu DS4308-XD karşınızda. Gelişmiş bir okuma teknolojisine sahip olan DS4308-XD, 1 ve 2 boyutlu barkodları ve yansıtıcı olmayan yüzeylere basılmış doğrudan markaları yakalamak için gereken özelliklere sahiptir. Döngü sürelerinizi kısaltmak, ürün kalitesini arttırmak ve sektörünüzdeki takip ve tespit gereklerine ekonomik bir şekilde uyum sağlamak mı istiyorsunuz? Bunların tümünü DS4308-XD ile yapabilirsiniz — yalnızca Zebra’dan.
HER TÜRLÜ ORTAMDAKİ HER TÜRLÜ BARKODU OKUTUN Kağıt üzerine basılı olanların yanı sıra, basılı devre kartları (PCB), bellek çipleri ve yansıtıcı olmayan yüzeylere basılmış doğrudan markalar dahil olmak üzere neredeyse tüm 1, 2 boyutlu ve PDF417 barkodu yakalayın. RAKİPSİZ PERFORMANS İÇİN GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ PRZM Akıllı Görüntüleme teknolojimiz deşifre performansını ve çabukluğu artırmak suretiyle 2 boyutlu görüntülemenin çıtasını yükseltir. Ve yüksek çözünürlüklü optik merceği ile DS4308-XD, yakın temasta 1.5 cm veya daha küçük olan kodlar dahil olmak üzere çok küçük, yoğun kodları daha hızlı ve daha yakından okuyabilir. BARKOD OKUMADA BASİTLİK İÇİN EN BÜYÜK ETKİLİ NOKTA DS4308-XD kullanıcıların her tür yoğunluktaki her tür barkodu, sınıfındaki diğer tüm barkod okuyuculardan daha yakın ve daha uzaktan okutmalarına olanak veren bir deşifre aralığına sahiptir. Sonuç mu? Üretim hattınızın çalışmaya devam etmesi için gereken kaçırılamaz barkod okuma.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ?

Çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya mesai saatleri dışında iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 0216 521 10 40