Tel: 0216 521 10 40

DS3608-SR / DS3678-SR 1D / 2D ULTRA DAYANIKLI TARAYICI

DS3608-SR / DS3678-SR 1D / 2D ULTRA DAYANIKLI TARAYICI

TEK TARAMA İLE BİRDEN FAZLA BARKOD YAKALAYIN Üstün tarama performansına, ultra dayanıklı tasarıma ve benzersiz yönetilebilirliğe ek olarak, bu tarayıcıyı, çalışanlarınızın kullanımı için her zamankinden daha kolay hale getirerek, birçok barkodlu bir etiketteki tüm veya belirli barkodları aynı anda yakalayan özel mod da dahil olmak üzere daha fazla özellik elde edersiniz. ; seçim listelerinde ilk kez doğru barkod yakalama amaçlı bir amaç; karıştır-eşleştir geri bildirim modları; böylece çalışanlar başarılı taramaları görebilir, duyabilir veya duyabilir; Dondurucu kullanımı ve daha fazlası için aşırı bir sıcaklık derecesi.
STANDARTLAR 1D / 2D BARKOD YAKALAMA İÇİN DURDURULAMAZ PERFORMANS Zebra 3600 Ultra-Sağlam Tarayıcı Serisi’nin bir üyesi olarak, pratik olarak tahrip edilemez 1D / 2D DS3608-SR kablolu ve DS3678-SR kablosuz tarayıcılar, dünyanın en zorlu ortamları için hazırdır – depo ve üretim alanı. Neredeyse herhangi bir barkodu yaklaşık 5 ft / 1.5 m uzaklığa kadar yakalamak için tasarlanan bu tarayıcılar, gerçekten durdurulamaz performans sağlayan, güvenilirliği ve yönetim basitliğini yeniden tanımlayan özelliklerle donatılmıştır. Sonuç? Güvenilir, hızlı ve doğru tarama, ürünlerinizin kalitesini ve müşteri hizmetlerinizi bir üst seviyeye taşımanız gerekir. ÜSTÜN PERFORMANS Tarama performansında en üst seviyeye ulaşırsınız. Çalışanlarınız, herhangi bir durumda hemen hemen tüm 1B veya 2D elektronik veya basılı barkodları, tetiği çekebildikleri kadar hızlı tarayabilirler. Yüzde 30 daha fazla çalışma aralığı ile, daha uzaktaki barkodları yakalamak kolaydır. Barkodlar shrinkwrap altında olsa veya hasar görmüş, kirli veya kötü basılmış olsa bile, sorun değil – bu akıllı tarayıcı her şeyi halledebilir. ULTRA SAĞLAM TASARIM Üretim fabrikası zemini olabildiğince zordur – ve üretim hattındaki planlanmamış aksama sürelerinin maliyeti astronomiktir. Bu yüzden ultra sağlam tarayıcı olan yeni bir ürün kategorisi oluşturduk. Kablolu ve kablosuz modeller, bu sınıftaki toz geçirmez, su geçirmez ve IP67’ye su geçirmez olan ve tamamen sağlam bir kablosuz çözüm için IP65 sızdırmaz bir beşik bulunan tek tarayıcılardır. RAKİPSİZ YÖNETİLEBİLİRLİK Sektördeki en iyi ücretsiz araçlarımızla, bu tarayıcıları yönetmek daha kolay olamazdı. Tarayıcılarınızı uzaktan yapılandırabilir ve yükseltebilir, iş uygulamalarınıza anında aktarım için verileri doğru şekilde biçimlendirebilir, kablosuz modelleriniz için pil istatistiklerini ve daha fazlasını izleyebilirsiniz.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ?

Çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya mesai saatleri dışında iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 0216 521 10 40