Tel: 0216 521 10 40

ZQ110 MOBİL YAZICI

ZQ110 MOBİL YAZICI

Fiyata önem veren alıcının tercih ettiği yazıcı olan ZQ110 sürekli hareket halinde olan işletmeleri ve çalışanları destekler. Zebra’nın en kompakt yazıcısı olan cep boyutundaki ZQ110 yalnızca 225 gram ağırlığındadır. 1.2 metreye kadar yükseklikten betona düşmeye karşı dayanıklıdır ve opsiyonel taşıma çantasıya birlike kullanıldığında IP54 muhafazaya sahiptir. ZQ110 2 inçlik fişleri saniyede 3.5 inçe varn hızlarda basar ve pil tasarrufu yapmak üzere “uyku modu” içerecek şekilde tasarlanmıştır. “Made for iPod®/iPhone®/iPad®” (MFi) onaylı olan ZQ110 ayrıca bir dizi Apple®, Android™ ve Windows® cihaza Bluetooth® veya kablosuz bağlantıyı destekler.
KOMPAKT VE EKONOMİK Zebra’nın en küçük ve en ekonomik mobil fiş yazıcısı olan ZQ110, tüm bir vardiya boyunca rahatça kemere takılabilecek ya da cebe sığabilecek kadar küçük ve hafiftir. 2 inç genişliğinde fişler, biletler ve teslim bildirimlerini anında yerinde bastırıp, kopararak, vakit ve nakit tasarrufu sağlayın – üstelik bunların hepsini yaparak daha iyi bir müşteri hizmeti sunun. KESİNTİSİZ ENTEGRASYON ZQ110 yazıcı, mevcut mobil çözümlere mükemmel entegrasyon sağlar. “Made for iPod®/iPhone®/iPad®” (MFi) onaylı olup, çeşitli Apple®, Android™ ve Windows® mobil cihazlara Bluetooth® ya da kablosuz (802.11b/g/n WLAN) bağlantısını destekler. KULLANIMI BASİT Taşıması kolay, kullanımı basit olan ZQ110 yazıcı, mobil halde hızlı medya değişimi için kolay medya yükleme özelliği sunar. Basit kullanıcı arayüzü, son durum bilgilerinin bir bakışta görülebilmesini sağlar. Ve tüm vardiya boyunca dayanabilen ve çok sayıda şarj opsiyonlarına sahip pili sayesinde kullanıcılar, daha uzun hizmet süresi, daha fazla verimlik ve daha az yazıcı hizmet dışı kalma süresi yaşar. ZEBRA’NIN EN KÜÇÜK & EN EKONOMİK 2″ FİŞ YAZICISI 2″ (48mm) fiş gereken düşük iş hacmine sahip uygulamalar için ideal.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ?

Çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya mesai saatleri dışında iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 0216 521 10 40