Tel: 0216 521 10 40

ZE500R RFID Yazıcı Motoru

ZE500R RFID Yazıcı Motoru

Zebra’nın gelişmiş RFID için hazır OEM yazıcı motorları imalat, gönderme, alma ve daha fazlasına yönelik yüksek hacimli endüstriyel uygulamalar için idealdir.
Kritik görevler içeren RFID baskı uygulamaları için performans lideri olan RFID teknolojili bu güvenilir yazıcı motorları, paket, kasar ve paletleri tanımlamanız için entegre bir çözümle size güç verir. ZE500R tamamen entege bir ThingMagic RFID Okuyucu/Kodlayıcı içerir ve ürün bazında kısa aralıklı etiketlerin baskısı ve kodlamaasını, farklı firma çiplerini kapsayan serileştirmeyi ve kullanıcı belleği blok sabit kilitlemesini destekler. OTOMATİK BASKI GEREKSİNİMLERİ OLAN KURULUŞLAR İÇİN Yazdır ve uygula uygulamalarının kritik bir parçası olarak yüksek hızlı, yüksek verimli ortamlarda asgari hizmet dışı süreleriyle çalışacak dayanıklı ve güvenilir bir yazıcıya gerek duyarsınız. Dünya sınıfı verimlilik ve esneklik sunan ZE500 Serisi, entegrasyonu, çalıştırması ve bakımı kolay olan yenilikçi bir OEM yazıcı motorudur. Gelişmiş RFID özellikleri, daha yüksek takip kapasitesi sunarak, işletme verimliliğini arttırır. SERVİS KOLAYLIĞI Kısaca söyleyecek olursak: hizmet dışı kalma süreleri operasyonlarınız için masraflıdır. ZE500’ün mekanik tasarımı bakım ve saft malzemesi değiştirmeyi basitleştirir ve süresini kısaltır – böylece kritik görevler içeren yazdır ve uygula uygulamalarınızın hizmet kalma süresini önemli ölçüde azaltır. Yazıcı kafasının açıkta olması, temizlenmesini ve değiştirilmesini kolaylaştırmakta, hızla değiştirilebilen modüler hareket sistemi yazıcının onarım süresini kısaltmaktadır. EN ZORLU ORTAMLAR İÇİN İDEALDİR Kritik önem taşıyan “yazdır ve uygula” uygulamalarınızın 7/24 kesintisiz bir şekilde çalışması gerekir. Üzeri kapalı ön panel düğmeleri ve elektronik muhafaza zorlu ortamlar için toza karşı dayanıklıdır. Dayanıklı, fansız konstrüksiyon, kirlerin yazıcı motorunun içine çekilmesini önler ve tamamen metal konsüntrüksiyon optimum süreli performans sağlar.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ?

Çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya mesai saatleri dışında iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 0216 521 10 40