Tel: 0216 521 10 40

ZD620 Termal Transfer Yazıcı

ZD620 Termal Transfer Yazıcı

GÜCÜN, KARMAŞIK OLMASI GEREKMEZ Baskı kalitesi, verimlilik, uygulama esnekliği ve yönetim kolaylığı önemli olduğunda Zebra ZD620 doğru seçimdir. Zebra’nın masaüstü yazıcı serisinde yeni nesil olan ZD620, Zebra’nın popüler GX Serisi ve ZD500 yazıcılarının yerini almakta olup, birinci sınıf baskı kalitesi ve son teknoloji özellikleri ile klasik masaüstü yazıcıların ötesine geçer. Hem direkt termal hem de termal transfer modelleri bulunan ZD620, çok çeşitli uygulama gereksinimlerini karşılar. Zebra masaüstü yazıcılarda bulunan standart özelliklerin çoğunu sunar; buna yazıcı kurulumu ve durumuyla ilgili herşeyi net olarak anlamanızı sağlayan renkli LCD ekranlı 10 düğmeli kullanıcı arayüzü dahildir. ZD620 Link-OS’u çalıştırır ve daha iyi performans, basitleştirilmiş uzaktan yönetilebilirlik ve daha kolay entegrasyon ile üstün bir baskı deneyimi sağlayan güçlü uygulama, yardımcı araçlar ve geliştirici araçları süitimiz Print DNA tarafından desteklenir. Zebra ZD620 — operasyonlarınızı ileriye taşımaya devam etmeniz için gereken güçlü baskı hızı, baskı kalitesi ve yazıcı yönetimini sağlar.
ÜSTÜN YAZICI PERFORMANSI ZD620, sınıfının en iyisi baskı hızlarıyla maksimum yazıcı verimi ve verimliliği sağlar. KULLANIM KOLAYLIĞI Beş LED durum simgesine sahip üç düğmeli bir arayüz veya renkli LCD ekrana sahip isteğe bağlı 10 düğmeli arayüz, verimlilik olumsuz etkilenmeden yazıcı kurmanızı, yapılandırmanızı veya yeniden kullanılabilirliğini sağlamanızı kolaylaştırır. KONUŞLANDIRMA VE UYGULAMA ESNEKLİĞİ Halen kullanmakta olduğunuz etiket formatları ve uygulamalarının yanında kapsamlı bağlantı seçenekleri mevcut kablolu veya kablosuz ağınıza veya doğrudan herhangi bir bilgisayara bağlanmanıza olanak tanır. ZD620 Link-OS’u çalıştırır ve daha iyi performans, basitleştirilmiş uzaktan yönetilebilirlik ve daha kolay entegrasyon için güçlü uygulama, yardımcı araçlar ve geliştirici araçları süitimiz Print DNA tarafından desteklenir. MAKSİMUM TERMAL TRANSFER BASKI KALİTESİ VE YÖNETİLEBİLİRLİK Baskı kalitesi, verimlilik, uygulama esnekliği ve yönetim kolaylığı önemli olduğunda ZD620 doğru seçimdir. Bu premium masaüstü termal transfer yazıcı, sınıfında en hızlı ve en iyi kaliteyi sunarak gelişmiş endüstriyel baskının kalitesini kompakt bir masaüstü yazıcıya getiriyor.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ?

Çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya mesai saatleri dışında iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 0216 521 10 40